Активістів звільнять, коли ГПУ переконається, що Майдан розійшовся

Згідно з документом, закон про звільнення активістів Євромайдану вводиться у дію тільки після того, як на сайті Генеральної прокуратури з’явиться повідомлення про те, що мітингувальники звільнили захоплені адмінбудівлі та розблокували вул. Грушевського та інші розв’язки.

Текст Закону оприлюднений на сайті ВРУ.

У документі зазначено, що протестувальники мають 15 днів для виконання вимог закону, а по тому термін його дії закінчується.

Від кримінальної відповідальності звільняються особи, підозрювані або обвинувачені у скоєнні низки статей КК України за умови, що ці злочини пов’язані з масовими акціями протесту, які почалися наприкінці листопада 2013 року, і закриваються відповідні кримінальні провадження.

Згідно зі ст. 9, закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, однак вводиться в дію з дня, наступного за днем публікації на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України повідомлення про фактично здійснену учасниками масових акцій протесту сукупність певних дій:

- звільнення всіх зайнятих у місті Києві й інших населених пунктах України під час акцій протесту будівель або приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також допуск до своїх робочих місць осіб, які там працюють, і зняття інших перешкод для належного функціонування зазначених об’єктів;

- розблокування транспортних комунікацій на вулиці Грушевського в Києві учасниками масових акцій протесту;

- розблокування інших вулиць, площ, провулків, бульварів у місті Києві та інших населених пунктах України, крім тих, на яких відбуваються мирні акції.

http://galnet.org/news/96869-aktyvistiv-zvilnyat-koly-hpu-perekonajetsya-scho-majdan-rozijshovsya

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/akcent/domains/gazzeta.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

404