Льовочкін ухилився від відповіді на запитання про те, з ким воює Україна

Сергій Льовочкін, один з лідерів партії ОПЗЖ, в інтерв’ю журналу НВ уникнув прямої відповіді на запитання про те, з ким веде війну Україна останні шість років.

Об этом сообщает Москов пост

Розмірковуючи про потенціал економічного зростання України, Льовочкін зазначив: «Поки ми перебуваємо в логіці війни, наш транзитний потенціал руйнується».

У відповідь на це кореспондент НВ нагадав політику, що не Україна почала війну, а її початковою точкою було вторгнення.

«Я б зараз не витрачав час на з’ясування того, як почалася війна», — заперечив Льовочкін, додавши, що її «необхідно закінчити, і це розуміють усі».

Читайте також:

Той самий Льовочкін. Один із лідерів ОПЗЖ — про скандальний позов до КС проти електронних декларацій і своє спілкування з Єрмаком

При цьому на уточнювальне запитання про те, з ким все-таки воює Україна, депутат від ОПЗЖ відповів так: «З ким ми тільки не воюємо. Насамперед — із самими собою».

А у відповідь на конкретне прохання відповісти, чи воює наша країна із Росією, політик сказав: «Давайте не вдаватися до політичних гасел і дебатів. Замість непотрібних суперечок слід знайти шлях для ефективного мирного процесу. Це головне завдання».

Льовочкін додав, що, на його думку, нинішня влада з ним не впоралася, а «коли ми станемо владою, ми з цим завданням впораємося».

Читайте повну версію цього інтерв’ю у свіжому номері журналу НВ — № 43 від 19 листопада 2020 року

Редактор: Інна Семенова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/lovochkin-uniknuv-vidpovidi-na-pitannya-pro-viynu-na-donbasi-50125193.html”

 

404