"З роботи звільнили, почав пити": полонений окупант розповів, як потрапив на війну проти України, і поскаржився на "кидалово"

Читать на русском

роботи звільнили, почав пити": полонений окупант розповів, як потрапив на війну проти України, і поскаржився на "кидалово"

На сході України Сили оборони захопили у полон російського окупанта з батальйону "Колима". Полонений розповів, що втратив роботу через пияцтво, тож за наполяганням дружини вирішив "підзаробити", підписавши контракт з росйською армією та вирушивши вбивати українців.

Втім "заробіток" обернувся для загарбника пораненням та полоном, з обіцяної зарплати він так і не отримав ані копійки. Розповідь загарбника оприлюднив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

 uqidrkiqxeidqant

Сирський розповів, що на східному фронті українські воїни продовжують відвойовувати території і поповнюють обмінний фонд, просуваючись уперед.

"Це Джуманов Юрій. Він підписав контракт з армією РФ 28 червня. Сам з батальйону "Колима". Його раніше звільнили з роботи, почав пити, у нього були сімейні проблеми, і дружина вмовила сходити у військкомат, щоб розібратися з кредитами", – зазначив Сирський.

Однак "заробітки" для Джуманова склалися геть не так, як він розраховував. За словами окупанта, в Україну його відправляли з обіцянкою, що він сидітиме у штабі і "малюватиме карти". Натомість він опинився на передовій, під обстрілами.

"Коли мене вперше завели на цю позицію, вночі під ранок офіцер мене завів... Я один був. Я питаю, що робити? Він каже: дивися прямо і назад ... Просто спостерігай, по рації скажеш старшому, що спостерігаєш", – розповів загарбник про перший "бойовий досвід".

На початку серпня він отримав поранення.

"Мене, виходить, із 31 липня на 1 серпня... Нас було 14 осіб. Почали о 03:30 завозити на позиції, всі 14 осіб, 15-й супроводжуючий. І все, нас там почали накривати АГСи, "пташки" почали скидати. І я уламок отримав 1 серпня... Там хтось крикнув "відступаємо", відходимо маленькими групами"... Добігли до залізниці, там типу місток, сиділи там під мостом. Звідти мене ввечері до шпиталю відвезли. 12 серпня виписали, у виписці лікар написав "продовжити амбулаторне лікування" в Алчевську. Туди поїхали до травматолога, а він каже: "У нього нормально все, уламок витягувати не будемо", – поділився досвідом контакту з військовою медициною окупантів полонений.

Упродовж якогось часу він ще сидів у "перевалочному пункті", де взявся за те, чим займався й удома: почав пиячити. Як скромно описав це сам загарбник – "один чи два рази бухнув і спалився".

За пияцтво його знову закинули на позиції – на Бахмутському напрямку. Там він і потрапив у полон.

Нині загарбник, який, за його словами, за час після підписання контракту так і не отримав обіцяної зарплати, запевняє, що "краще робітником піде". Однак аби реалізувати ці плани, росіянину доведеться дочекатися, поки його віддадуть РФ в обмін на полонених українських воїнів.Актуально

Резонанс

Теги