Окупанти створили в Енергодарі "народне ополчення": у ЦНС назвали головну мету ворога

Читать на русском

Окупанти створили в Енергодарі

Окупанти створили в Енергодарі "народне ополчення": у ЦНС назвали головну мету ворога

Окупаційні війська Росії вирішили створити у тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області загін так званого "народного ополчення". Туди набрали місцевих колаборантів.

Про це у четвер, 16 листопада, повідомили у Центрі національного спротиву. Російські воєнні злочинці навіть влаштували показову виставу – прийняття так званими ополченцями "присяги на вірність" ворожому війську.

За даними організації, до цієї структури набрали колаборантів, які залежать від росіян. Йдеться лише про кілька десятків людей.

Тепер вони патрулюють захоплене Росією місто разом із окупантами та допомагають їм чинити тиск на населення Енергодару.

У ЦНС стверджують, що насправді не це було метою створення у населеному пункті так званого "ополчення". Основна ідея – пропаганда, адже лише це дозволяє російським окупантам брехати про "народну підтримку окупації".

Там додали, що "загін" із 15 осіб створили лише через два роки окупації, а місцевий "добровольчий батальйон" взагалі укомплектований із росіян та сербів.

"Щодо учасників загону, то зауважимо, що присягнувши і отримавши зброю, вони стали законною ціллю для Сил оборони України, а при відступі росіяни їх залишать у місті, як робили це з херсонськими колаборантами нижньої ланки", – йдеться у повідомленні.Актуально

Резонанс

Теги