США підтримують участь в Олімпіаді росіян і білорусів як «нейтральних спортсменів» – Білий дім

Речниця Білого дому Карін Жан-Пʼєр

Сполучені Штати підтримують дозвіл спортсменам з Росії та Білорусі брати участь в Олімпійських іграх, якщо вони не демонструватимуть свої національні прапори та герби.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП

«Сполучені Штати підтримують відсторонення національних спортивних керівних органів Росії та Білорусі від міжнародних спортивних федерацій», – сказала журналістам речниця Карін Жан-Пʼєр. Якщо спортсменів запрошують на міжнародний захід, «має бути абсолютно ясно, що вони не представляють Росію чи Білорусь», наголосила вона.

Позиція США посилює дебати щодо Ігор у Парижі 2024 року.

Україна та найближчі союзники Києва вимагають повністю заборонити участь російських спортсменів через війну, яку Москва веде проти українців, у тому числі і спортсменів. Росія наполягає на знятті всіх обмежень, стверджуючи, що Олімпіада не має бути політизованою.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) заявив, що розглядає «шлях» для участі росіян і білорусів у літніх Іграх 2024 року в Парижі. Позиція керівників МОК полягає в тому, що такі спортсмени мають виступати під олімпійським прапором і не підтримувати публічно війну, яку Росія веде проти України, використовуючи в тому числі і територію Білорусі. Водночас МОК не вимагає від потенційних учасників Олімпіади засудження ними агресії Москви.

Источник: VTimesАктуально

Резонанс

Теги