"ПриватБанк" продовжує вражати масштабами: у 2024 році його витрати на IT-відділ можуть досягти $72 мільйонів. Це логічно, адже там працює понад 2000 айтішників – найбільший ІТ-відділ серед усіх українських банків.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Згідно даним Forbes Ukraine, у 2024 році банк збільшив найм ІТ-спеціалістів на 225%. Тепер він займає четверту позицію за кількістю працевлаштувань на платформі Djinni, обігнавши великі IT-компанії, такі як Netpeak Group та Ajax Systems.

Щоб ви розуміли, за кількістю співробітників "ПриватБанк" може конкурувати з такими гігантами, як DataArt та Intellias.

ПриватБанк, фото - Экономическая правда

IT-команда активно розвиває цифрові продукти. Наприклад, у 2024 році з'явилися такі проекти, як "Конверти" для донатів та накопичень, ІІ-програма знижок та кешбеку "Привіт", а також участь в ініціативі "Національний кешбек". Здається, все класно, але клієнти все ще скаржаться: то банкомати "жують" картки, то взагалі відмовляються видавати гроші.

Популярні статті зараз Заплатіть в кілька разів більше: "Нафтогаз" попередив всіх споживачів Кардіологи пояснили, що не можна їсти вранці, якщо дбаєте про серце Хватить на гречку на хліб: пенсіонерам оформлять 570 грн. Пенсіонерам доплатять до пенсії 20%: які умови потрібно виконати в 2025 році Показати ще

Що стосується кешбеку... Програма принесла цілих +0,001% ВВП, про що повідомив депутат Железняк:

"Дуже "потужний" результат – обернено пропорційний тому пафосу, з яким цей ідіотизм запускали".

Кэшбєк в Украине

На грудень 2024 року у "ПриватБанку" більше 370 відкритих вакансій, 14% з яких в ІТ. Особливо потрібні спеціалісти з даних, проектні менеджери та архітектори.

"ПриватБанк" продовжує будувати свої "цифрові замки", але іноді забуває про те, що замки хороші тільки тоді, коли в них комфортно всім.

А ми нагадуємо, українці не можуть забрати картки, які "з'їв" банкомат: як повернути доступ до грошей

Також стало відомо, чому банки стали такими строгими: як уникнути блокування рахунку

Крім того, Знай.ua повідомляв, прийшли гроші на картку - не радійте: коли "випадковий" переказ може коштувати вам заощаджень