неділя12 січня 2025
gazzeta.in.ua

Росія втричі перевищила ЄС у виробництві зброї та боєприпасів: війна в Україні вже не є регіональною, заявив Пісторіус.

Російська Федерація вже тривалий час адаптує свою економіку до військових потреб. Росіяни значно випередили Євросоюз у виробництві боєприпасів та зброї, продовжуючи збільшувати обсяги виробництва. Оскільки війна в Україні переросла в глобальний конфлікт, Берлін повинен інвестувати в розширення виробництва озброєнь.
Россия в три раза опередила ЕС по производству оружия и боеприпасов: война в Украине уже не является региональной, — заявил Писториус.

Російська Федерація вже давно перевела свою економіку на військові рейки. Росіяни втричі випередили Євросоюз у виробництві боєприпасів та зброї і продовжують нарощувати обсяги. При цьому війна в Україні вийшла за межі регіону, тому Берлін має інвестувати в розширення виробництва озброєнь. 

Про те, що росіяни значно випереджають Європу у виробництві боєприпасів та іншого озброєння, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус на заході фонду Фрідріха Еберта в Арнсберзі, пише Spiegel. За його словами, за три місяці РФ виробляє стільки ж боєприпасів, скільки всі країни Європейського Союзу разом узяті за рік. У зв'язку з цим Пісторіус вважає, що Німеччині слід збільшити інвестиції у свою обороноздатність.

Глава військового відомства ФРН також зазначив, що збройне протистояння в Україні вже не є регіональним. Путін вважає себе переможцем у війні проти України, що підтверджується його нещодавньою промовою, тому німцям слід масштабувати виробництво озброєння.

"Наша безпека є крихким активом. Німеччина повинна пришвидшити темпи й інвестувати більше у свій воєнний потенціал", – зазначив міністр.

 Німеччина готується до війни, а опозиція вимагає Taurus для України

Німеччина розпочала масштабну підготовку до потенційної війни з Росією, яка, за оцінками експертів, може мати для країни ще більш серйозні наслідки, ніж війна в Україні. За даними Frankfurter Allgemeine Zeitung, Збройні сили Німеччини активно реалізують стратегію під назвою "Операційний план 'Німеччина'". Документ, що містить близько 1000 сторінок, передбачає низку інструкцій на випадок воєнних дій.

Водночас "Вільна демократична партія" (ВДПН) вимагає термінового винесення на обговорення у Бундестазі питання щодо відправки крилатих ракет Taurus Україні. Канцлер Олаф Шольц, який був противником відправки, тепер ізольований, його вплив зменшився. А Німеччина опинилася позаду всіх союзників у питанні допомоги Україні.