З Австрії надійшли дуже цікаві новини. Тут місцеві правоохоронці за запитом українських колег арештували розкішні автомобілі учасників злочинної групи, яку очолював екс-глава Фонду державного майна Дмитро Сенниченко, підозрюваний у відмиванні коштів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки інформації від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також на цю новину відреагували автори Telegram-каналу "Всі ходи записані".
В Австрії під арешт потрапили автомобілі класу люкс, якими користувалися учасники злочинної організації, очолюваної колишнім головою Фонду державного майна України Дмитром Сенниченком.
Популярні статті зараз Військовозобов’язаним дали час до 5 лютого: що потрібно встигнути Мобілізація стане на нові рейки: автоматичні санкції та нові правила відстрочки з 2025 року Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати В ТЦК поставили крапку в питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..." Показати щеНад розшуком і арештом цих активів працювала спільна слідча група правоохоронців з України, Австрії та Франції.
За запитом керівника спільної слідчої групи від України - прокурора САП, на виконання рішення Вищого антикорупційного суду австрійські правоохоронні органи арештували та вилучили автомобілі преміум-класу, якими учасники злочинної групи користувалися за кордоном.
Раніше у Франції арештували нерухомість підозрюваних загальною вартістю приблизно 6,5 млн євро. В САП зазначили, що в рамках міжнародного співробітництва вживаються заходи для встановлення іншого майна, а також розшуку та екстрадиції самих підозрюваних.
Що ми пам'ятаємо про справу Сенниченка
Екс-глава Фонду державного майна виступає керівником і організатором схеми, яка підозрюється у відмиванні 10 млрд гривень. З квітня 2023 року Сенниченка оголосили в розшук.
За версією слідства, екс-глава Фонду державного майна разом зі спільниками поставив "своїх" людей директорами АТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) та АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК).
Ті, в свою чергу, укладали договори з заздалегідь визначеними компаніями і продавали продукцію за зниженими цінами. Різницю зловмисники виводили та привласнювали.