Незважаючи на заборону виїзду за кордон для українських депутатів, окрім службових потреб, лікування чи у зв'язку зі смертю близьких, деякі представники Львівської обласної ради знаходять можливість відвідувати інші країни разом із родинами.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧасто причина виїзду звучить цілком серйозно: участь у конференціях, гуманітарних місіях, навчальних заходах або переговорах. Проте документальні звіти, які депутати представляють після повернення, викликають багато запитань. У деяких випадках звіти обмежуються кількома рядками без деталей про зустрічі чи досягнуті результати.
Особливу увагу привертають поїздки, під час яких депутати беруть із собою дружин, дітей або всю родину. Наприклад, депутат Захар Міляник двічі виїжджав за кордон разом із сім'єю. У липні він був у Словаччині за запрошенням організації «Пласт» разом із дружиною та сином, а в серпні – у Німеччині. Звіти про обидві відрядження виглядають дуже лаконічно, а запрошуючі організації не підтверджують проведення зустрічей.
Інший депутат Всеволод Білорус по «Європейській солідарності» в червні та вересні їздив в Естонію на переговори з гуманітарною організацією. Обидва рази його супроводжувала дружина, а під час другої поїздки – ще й дочка. Тим часом соціальні мережі дружини депутата рясніли фотографіями відпочинку в Греції.
Популярні статті зараз Заблокувати можуть не кожен рахунок ухилянта: роз'яснення щодо штрафів від ТЦК Платіжки як у Німеччині, а зарплата як у Зімбабве: експерт дав неутішний прогноз щодо тарифів "Тисячу Зеленського" можна отримати без "Дії": що потрібно робити В ТЦК поставили крапку в питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..." Показати щеРоман Дмитришин ("Голос") заявив, що перебував у службовому відрядженні в Польщі протягом 7 днів. Проте зізнався, що був там не весь час, а супроводжувала його дружина.
Роксоляна Вороновська ("Голос") у двотижневому відрядженні в Польщу була разом із чоловіком і трьома дітьми. Відомо, що вона виїжджала за кордон п’ять разів з початку війни.
Більшість депутатів, підозрюваних у зловживаннях, не змогли надати чіткі звіти про виконану за кордоном роботу. До деяких з них вже зверталася Служба безпеки України з відповідними запитами. Попри розголос і обурення суспільства, поки що покарання не було застосовано.